The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

Feragatname

IDP IELTS bu sunucudaki bilgileri olabildiğince doğru yapmaya çalışsa da, bu web sitesi sunucusundaki bilgiler yalnızca kişisel ve / veya eğitim amaçlıdır ve açık veya zımni bir garanti olmaksızın iyi niyetle sağlanmıştır. Web sitesindeki herhangi bir öğenin doğruluğu veya para birimi konusunda herhangi bir garanti verilmemektedir.

Herhangi bir bilginin onaylanmasını isteyen web sitesine erişen kişiler, ÜİYOK’lerin bu web sitesine ilişkin bilgileri sağlaması gerektiğini belirtmelidir. IDP, sunucuda bulunan bilgilerin veya sunucuya erişimin neden olduğu kayıp veya hasarlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. IDP, kaynaklarının kullanılabilirliğini ve bütünlüğünü sağlamak için her türlü çabayı gösterecek olsa da, bunların her zaman kullanılabilir olacağını ve / veya virüsler de dahil olmak üzere herhangi bir kusur içermediğini garanti edemez. Kaynaklara erişirken kullanıcılar bunu dikkate almalıdır. Tüm erişim ve kullanım kullanıcının riski altındadır.

IDP, bu web sitesinin kullanıcılarına bir hizmet olarak diğer bazı web sitelerine köprü metni bağlantıları sağlamıştır. Bu hizmet, IDP’nin bu siteleri veya bu sitelerdeki materyalleri hiçbir şekilde onayladığı anlamına gelmez. IDP, ticari bir ücretin uygulandığı köprü metni bağlantısının kullanımından sorumlu değildir. Bireysel kullanıcılar, kullanımlarından kaynaklanabilecek ücretlerden sorumludur.

© IELTS Australia Pty Ltd 2021, IELTS Australia Pty Ltd ile yalnızca IDP Education Pty Ltd’ye aittir.

Yasal Uyarılar

Telif Hakkı © IELTS Australia Pty Ltd 2021, IELTS Australia Pty Ltd ile yalnızca IDP Education Pty Ltd’ye aittir.

IELTS Australia: IDP IELTS Australia Pty Ltd (yalnızca IDP Education Ltd’e aittir) Level 10 697 Collins Street Docklands 3008 Victoria Australia

ABN: 84 00 866 4766

Web Yöneticisi ile iletişim kurun