The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IDP IELTS Hakkında

IDP Education , IELTS (International English Language Testing System) sınavının resmi ortaklarından ve uygulayıcılarından biridir. Özel olarak tasarlanmış sınav merkezleri ile 55 ülkede 450'den fazla sınav merkezine sahiptir.

IELTS sınavı, İngilizce'nin iletişim dili olarak kullanıldığı yerlerde eğitim almak ya da çalışmak isteyen kişilerin dil yeterliliğini ölçer. Dünyanın en popüler İngilizce dil sınavıdır ve üniversiteler, meslek kuruluşları, işverenler ve göçmenlik makamları da dahil olmak üzere 10.000'den fazla kuruluş tarafından güvenilmektedir.

Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere, ABD ve dünyanın birçok yerinde İngilizce'nin işyerinde veya sınıfta bir dil olduğu akademik ve profesyonel fırsatlar dünyasına giriş yapmanızı sağlar.

Her zaman yardıma hazırız

IELTS sınavına girerken mümkün olan en iyi sınav deneyimini yaşamanızı sağlamak için olağanüstü destek hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. IELTS temsilcilerinden oluşan ekibimiz, sorularınız için yardımcı olmaya hazırdır.

Hazırlık materyalleri sunuyoruz

Sınava hazırlanmasını sağlayacak kapsamlı bir dizi ücretsiz IELTS hazırlık materyali sunuyoruz. IDP ile çeşitli etkileşimli videolara, örnek deneme sınavlarına ve online IELTS eğitimlerine erişebilirsiniz. Ücretsiz IELTS hazırlık materyalleri ni inceleyin.

Sonuçlarınıza kolayca ulaşın
Bilgisayarlı IELTS sonuçlarınızı 2 - 5 gün içinde, kağıt üzerinden IELTS sonuçlarınıza ise 13 gün sonra ulaşabilirsiniz.