The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

Her yıl dünya çapında milyonlarca insan eğitim, iş ve göç hedeflerine ulaşmak için IELTS puanına ihtiyaç duyuyor. Sınav katılımcıları, doğru hazırlık ve destekle hedefleri için ihtiyaç duydukları puana ulaşabilirler.

IELTS sınavınıza girerken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak için IELTS One Skill Retake'i geliştirdik. One Skill Retake ile dört bileşeni de içeren tüm sınava tekrardan girmeden sınavın Listening, Reading, Writing veya Speaking bölümlerinden yalnızca istediğiniz bir tanesine tekrardan girebilirsiniz.

Yakın zamanda dört bileşeni de içeren tam bir bilgisayarlı IELTS sınavına girdiyseniz, sonuçlarınız açıklandıktan sonra IELTS One Skill Retake için rezervasyon yapmaya hak kazanırsınız. IELTS One Skill Retake için ilk sınav tarihinizden itibaren 60 gün içerisinde rezervasyon yaptırmalısınız. IELTS One Skill Retake hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki SSS bölümüne göz atın.  

İlk IELTS One Skill Retake sınavına katılan sınav katılımcıları yeni uygulamayı övgüyle karşıladı. 

" Arkadaşım bana IELTS One Skill Retake'ten bahsettiğinde çok heyecanlandım. Bu fırsata sahip olan ilk kişilerden biri olduğum için çok şanslıyım. One Skill Retake ezber bozan bir şey.” 

Melbourne'den bir sınav katılımcısı 

undefined
play button

IELTS One Skill Retake provides test takers with a second opportunity to achieve their study, migration or work goals.

IELTS One Skill Retake – Sıkça Sorulan Sorular