The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS Test ve Ödeme Şartları ve Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu Web Sitesini kullanarak, sizinle IDP arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme oluşturan kullanım koşulları ve şartlarına bağlı kalmayı kabul edersiniz. Şayet, bu Şartlar ve Koşullar’a bağlı kalmak istemiyorsanız, lütfen bu Web Sitesini kullanmaya devam etmeyiniz.

Ayrıca, bu Kullanım Koşulları tarafımızdan herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Web Sitesini kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Kullanım Koşullarını da kabul ettiğiniz anlamına gelir.

IDP Telif Hakkı

Metin, grafik, resim, fotoğraf ve ses gibi tüm bilgiler dahil olmak üzere bu Web Sitesindeki materyal, zaman zaman ve diğer ülkelerin yasalarında değiştirildiği şekliyle 1968 Telif Hakkı Yasası (Cth) uyarınca telif hakkı ile korunmaktadır. IDP tarafından yazılı olarak izin verilmedikçe veya 1968 Telif Hakkı Yasası (Cth) tarafından izin verilmediği sürece, materyali bu Web Sitesinde veya herhangi bir bölümünde değiştirmemeli, çoğaltmamalı, depolamamalı veya bu siteye ya da herhangi bir bölümüne iletmemelisiniz.

Ticari markalar

Bu Web Sitesinde bulunan tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve Avustralya ve diğer ülkelerdeki ilgili yasalarla korunmaktadır. Açıkça yetki vermedikçe, bu Web Sitesinin bir kopyasını kaydedip yazdırmak dışında, bu ticari markaların hiçbirini (bu ticari markaların çoğaltılması, değiştirilmesi, dağıtılması, reddedilmesi, gösterilmesi veya iletilmesi dahil) kullanmamalısınız IDP veya ilgili ticari markanın sahibi yazılı olarak.

Bu Web Sitesinden Linkler

Web Sitesi içindeki harici bağlantılı web siteleri IDP’nin kontrolü dahilinde değildir. IDP, dış bağlantılı sitelerdeki içerik veya para birimi için sorumluluk kabul etmez. Web Sitesine herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, bağlı web sitesinin IDP tarafından onaylandığı anlamına gelmez veya bağlı kuruluşla herhangi bir ilişki önermez.

İstenmeyen Gönderiler

IDP, ticari işlevlerimizle ilgili iletişimi kolaylaştırmak için bu Web Sitesinde elektronik adresler yayınlamaktadır. Bu, Spam Yasası 2003’te (Cth) atıfta bulunulan IDP veya istenmeyen ticari mesajların veya SPAM’ın alınmasına ilişkin adreslerin onayı olarak çıkarılmamalıdır.

Yükümlülük

IDP, bu Web Sitesi veya içeriği hakkında hiçbir garanti vermez. IDP, güvenlik arızasından, gizli bilgilerin diğer taraflarca ifşa edilmesinden veya bir bilgisayar virüsünün iletilmesinden kaynaklanan doğrudan veya sonuçsal kayıp ve kayıplar dahil (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir tür zarardan siz veya başkalarından sorumlu değildir, Sözleşme’nin veya garantinin ihlaline, haksız fiil (ihmal dahil), ürün yükümlülüğüne veya başka bir şekilde, IDP bu tür hasarların olasılığı konusunda önceden bilgilendirilmiş olsa bile, bu Web Sitesinin kullanımı ile bağlantılı olarak acı çekmiştir. IDP, yasaların izin verdiği ölçüde, bu Web Sitesinin kullanılması sonucunda doğabilecek her türlü sorumluluğu hariç tutar. Web Sitesini kullanarak, kullanımınızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp veya yükümlülük için IDP’yi tazmin etmeyi kabul edersiniz. Web Sitesinin kullanımı sizin sorumluluğunuzdadır ve Web Sitesindeki veya Web sitesi aracılığıyla veri, dosya, bilgi veya diğer materyalleri indirmeniz, kullanmanız veya bunlara erişmenizden kaynaklanan tüm sorumluluk ve kayıp riskini üstlenirsiniz. IDP’nin Web Sitesinin kullanımından kaynaklanan diğer kayıplar için size karşı toplam yükümlülüğü nominal 1 ABD Doları tutarıyla sınırlıdır.

Geçerli Kanun

Kullanım Koşulları, Yeni Güney Galler, Avustralya yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır ve siz Yeni Güney Galler, Avustralya mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine tabi olacaksınız.

IELTS Assist Hüküm ve Koşulları

IELTS Assist’i satın almadan önce lütfen bu Hüküm ve Koşulları okuyun.

  • IELTS Assist, İngilizcenizi üç temel alanda geliştirmeniz için bir fırsat sunar: IELTS Writing Assist, IELTS Reading Assist ve IELTS Speaking Assist.

  • IELTS Assist, burada bulunan IELTS gizlilik politikasının geçerli koşullarına tabidir.

  • IELTS Assist sonuçların iyileştirilmesini garanti etmez.

Daha fazla bilgi

Kurumsal Yönetim IDP Education Pty Ltd Level 8 535 Bourke Street MELBOURNE 3000 Victoria, Australia