The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IDP'de, sınava girenlerin eğitim, iş ve geçiş hedeflerine ulaşabilmeleri için her zaman en iyi IELTS puanlarını almalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bunun bir parçası olarak, sınava girenlere IELTS'e girerken ihtiyaçlarının önceliklerinin neler olduğunu soran bir anket yaptık. En çok cevap, sınava girenlerin “resmi hazırlık materyallerine kolay erişim” arayışında olmalarıydı.

Bu yanıtı göz önünde bulundurarak, tüm resmi IDP IELTS hazırlık materyalleri için tek durak noktası olan IELTS Prepare’ı oluşturduk.

Bu yeni merkezde, IELTS sınavına girenler ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara tek bir yerden erişebilecekler. Makaleler, videolar ve web seminerlerinden uzman değerlendirmelerine, çevrimiçi kurslara ve uygulama testlerine kadar, her tür hazırlık için IELTS Prepare’da eğitim içeriği vardır.

Kullanıcı dostu

IELTS Prepare'ın en önemli özelliklerinden biri, kullanıcı dostu filtreleme sistemidir. IELTS, çok farklı dört bölümden oluşan yüksek bahisli bir sınav olduğundan, bazı insanlar yazmada üstündür ancak konuşmada zorluk yaşarken, diğerleri okuma veya dinleme becerilerine odaklanmak isteyebilir. Ana sayfadaki filtreleme seçimi, içeriği ihtiyaçlarınıza ve beceri seviyenize göre filtrelemenize olanak tanır.

Yeni sınava girenler için IELTS Prepare, IELTS hazırlık yolculuğuna başlamak için basit bir yerdir.

IELTS Prepare’a girdiğinizde, ne tür içerik aradığınızı, belirli Band puanını ve hazırlamak için ne tür içerik kullanmak istediğinizi anlamanıza yardımcı olacak istemler vardır.

Her filtre, sınava girenlerin ortak arama terimlerine dayalı olarak ve tanınmış resmi IELTS terminolojisini kullanarak tasarlanmıştır, böylece nasıl ve neyi seçmeniz gerektiğini hemen bilirsiniz.

Introducing IELTS Prepare - Filter screen

IELTS'e Sorun

Üniversitelerin ve mezunların ortak uluslararası öğrenci sorularına yanıt veren videolar paylaştığı bir içerik dizisi olan Ask IDP'nin başarılı lansmanından sonra, IDP Ask IELTS'i başlattı.

IELTS Prepare'da barındırılan Ask IELTS videoları, IELTS elçileri, uzmanlar ve sınava girenlerden ipuçları ve tavsiyeler içerir.

Daha fazla #AskIELTS sorusu yanıtlandıkça, yeni videolar yüklenecek ve IELTS Prepare içeriği sizin için güncel ve alakalı olacak.

Introducing IELTS Prepare - Introduction

Tamamen Ücretsiz

IELTS Prepare'ınn çoğu, tüm sınav katılımcıları için ücretsizdir. IDP, istediğiniz eğitim, çalışma veya geçiş hedefleri için doğru puanı almanız için ihtiyaç duyduğunuz materyallere erişiminizi sağlamak istiyor.

Premium kurslar da mevcut

Gerekli kaynağın türüne bağlı olarak, ödenebilecek daha küçük bir malzeme uzantısı seti vardır. Kullanıcı dostu filtreleme sistemi ile ihtiyaçlarınıza uygun ücretsiz veya ücretli kaynakları filtreleyebilirsiniz.

Ne zaman kullanılabilir olacak?

IELTS Prepare şimdi yayında! http://ielts.idp.com/prepare adresinde oturum açarak erişebilirsiniz. Başlamak için aşağıdaki videoyu izleyin!