The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IDP Education Hakkında

IDP Education, uluslararası eğitim servisinde 50 yılı aşkın süredir küresel bir liderdir. Bizler, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşan ülkelerde eğitim almasına yardımcı oluyoruz. Başarımızın temeli, öğrencilerimizi doğru ülkede, doğru bölümlerde doğru üniversite ve eğitim kuruluşlarıyla bir araya getirmeye dayanır.

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 700’den fazla lider üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Geçen sene, 39.000’dan fazla uygun bölüme öğrencilerimizin yerleşmesine yardımcı olduk -bu yüzden sizin için en uygununu bulacağımıza da eminiz.

2017 yılında, önde gelen bir kurum arama veritabanı ve öğrenci platformu olan Hotcourses Group’u satın aldık. Hotcourses Group şimdi IDP Connect adı altında en iyi okul ve kurslara ulaşmanız için hizmet veriyor.

Yurt dışında eğitim planınızı profesyonel başarı ve kişisel gelişim için bir fırlatma rampasına dönüştürmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. IDP, deneyimi ve teknolojiyi birleştirerek mümkün olan en bilinçli kararı vermenize yardımcı olur.