IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshowu'nda;
  • Önde gelen üniversiteler ve kolejlerin temsilcileriyle tanışın ve birebir görüşün

  • Programlar, burslar ve kabul şartları ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulun

  • Daha iyi seçenekler için IDP danışmanlarından anında destek alın

  • Doğru yerde doğru bölüme başvurun

  • Üniversite başvurusu ve vize sürecinde yardım alın

  • Konsolosluk yetkilileriyle düzenlenecek canlı seminerlere katılın

IDP Kimdir?

IDPexternal icon, uluslararası eğitim servisinde küresel liderdir. Bizler, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşan ülkelerde eğitim almasına ücretsiz olarak yardımcı oluyoruz.

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 700’den fazla üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Geçen sene, 39.000’dan fazla öğrencimizin en uygun bölümlere yerleşmesine yardımcı olduk -bu yüzden sizin için de en iyi programı bulacağımıza eminiz. Ayrıca desteğimiz siz üniversite kabul mektubunuzu aldığınızda sona ermez. IDP olarak, sizleri yurt dışı eğitimi yolculuğunuz boyunca destekliyoruz.

Yurt dışında eğitim planlamak, özellikle de “Benim için en iyi üniversite hangisi?”, “Kariyer hedeflerime hangi bölümler veya programlar en uygun olabilir?”, “Yurt dışında eğitimin maliyeti ne?” gibi cevaplara ihtiyaç duyan birçok sorunuz varsa, göz korkutucu bir süreç olabilir. Bu soruların ve daha fazlasının cevabını öğrenmek için IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshowu’na katılın!

IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshowu nedir?

 IDP Yurt Dışı Eğitim Roadshowu, dünyanın en seçkin yüksek öğrenim etkinliklerinden biridir. IDP Education, 18 yılı aşkın bir süredir Roadshow düzenlemekte ve Avustralya, İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda ve Yeni Zelanda gibi yurt dışındaki en iyi eğitim merkezlerinden 100'den fazla üniversite ve kolejiexternal icon öğrencilerle buluşturmaktadır. Yurt dışında eğitim hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler için bir buluşma noktası haline gelmiştir. Roadshow, çok sayıda üniversite ve kolej yetkililerine ev sahipliği yapmaktadır. Bu yetkililer programları, bölümleri, dereceleri ve kabul koşulları hakkında size derinlemesine bilgi vermeye hazırdır. Ayrıca, üniversitelerinde eğitim, başvuru, öğrenim ücretleri, burslar vb. ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlarlar.

Roadshowa kimler katılabilir?

Yurt dışı eğitimle ilgilenen herkes!

  • İlgi alanlarına ve kariyer hedeflerine en uygun lisans programını seçmek için yardıma ihtiyacı olan öğrenciler

  • Yurt dışındaki en iyi üniversitelerde lisansüstü eğitim alarak kariyerlerini bir üst düzeye taşımak isteyen çalışanlar

  • Uluslararası eğitim yoluyla çocuklarının geleceğine yatırım yapmak isteyen ve onlar için en iyi kararları vermek isteyen 

Üstelik, IELTS Assist paketi kazanma şansı da sizi bekliyor!*

*Etkinlik sırasında yapılacak olan online yarışma ile derece sıralamasına göre 3 kişiye hediye edilecektir. Kazananların haklarını Nisan 2022 sonuna kadar kullanmaları gerekmektedir. Assist paketi başkasına devredilemez.

19 Şubat'ta bize katılın

external iconHEMEN KAYIT OLexternal icon

Ücretsiz