The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS bant skorunuzu yükseltin

IELTS Assist, alıştırma sınavı geri bildirimi ve uzman koçluğu sayesinde sınav performansınızı daha yüksek bir seviyeye çıkarmak adına becerilerinizi geliştirecektir. Aralarında seçim yapabileceğiniz üç IELTS Assist ürünü mevcuttur.

IELTS Writing Assist

IELTS Reading Assist

IELTS Speaking Assist

▶IELTS Writing Assist

IELTS Writing becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda kişiselleştirilmiş koçluk hizmeti alın. IELTS sınavındakilere benzeyen, örnek Writing görevlerini deneyebileceksiniz. Bu görevler, cevap kağıdınızı IELTS'e geri gönderdikten sonra, resmi bir IELTS uzmanı tarafından incelenecek ve hangi noktalarda kendinizi geliştirebileceğinizi gösteren kişiselleştirilmiş bir geri bildirim raporu alacaksınız.

Writing Assist hakkında daha fazla bilgi edinin

▶IELTS Reading Assist

 • Puanınızı yükseltmek için IELTS Reading deneme sınavı

 • Güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenin

Kendi evinizin ya da ofisinizin rahatlığında bitirebileceğiniz bir IELTS Reading alıştırması görevi alacaksınız. Sınavı, tıpkı bir IELTS sınavında olduğu gibi sessiz bir yerde çözün. Bitirdikten sonra, tamamladığınız görevleri nitelikli bir IELTS uzmanının yanıtlarınızı incelemesi için gönderin. Ardından, kişiselleştirilmiş bir eylem planı ile güçlü ve zayıf yönlerinizi ve iyileştirme stratejilerinizi belirten reading becerileriniz ile ilgili ayrıntılı, kişiselleştirilmiş bir rapor alacaksınız.

Reading Assist hakkında daha fazla bilgi edinin

▶IELTS Speaking Assist

 • Çevrimiçi mevcut

 • IELTS Uzmanından kişisel geri bildirim

IDP, sınava hazırlanmanıza yardımcı olmak adına bir IELTS uzmanıyla bire bir koçluk oturumları sağlar. Deneme Reading sınavını tamamlayıp, İngilizcenizi geliştirmek için tavsiyeler içeren ayrıntılı bir rapor alacaksınız.

Speaking Assist hakkında daha fazla bilgi edinin

“Makalelerim ile ilgili yapıcı geri bildiriminiz için teşekkürler. Bu, yıllardır olmasa da aylardır aradığım bir şeydi… Keşke bunu çok daha önce yapabilseydim."

Furgu (tamamlanmış IELTS Writing Assist)


Resmi IELTS Alıştırma Kitapları

Öğretmenlerin ve öğrencilerin IELTS sınavına girmelerine yardımcı olacak kapsamlı bir öğretmen ve öğrenci kaynak paketi.

IELTS hazırlık kitapları, IELTS yolculuğunuzda size yardımcı olmak adına size her bir IELTS sınav bölümü ve her soru türünü tecrübe ettirecektir.

 • Sınav bölümü formatı - kaç soru olduğu ve her soru için ne kadar zaman harcamanız gerektiği hakkında bilgi edinin

 • Hangi soru türleri ile karşılaşacağınızı öğrenin

 • Soru örneklerini ve örnek cevapları görün

 • Bant skorunuzu nasıl artıracağınıza dair tavsiyeler alın

Aşağıda yer alan sınavlardan birine katılacaksanız, alıştırma kitabı satın alabilirsiniz:

 • IELTS Academic

 • IELTS General Training

 • IELTS Academic UKVI

 • IELTS General Training UKVI

 • IELTS Life Skills A1 (Family Reunification)


▶Resmi IELTS Progress Check

IELTS Progress Check, resmi IELTS değerlendiricileri tarafından değerlendirilen ve puanlanan resmi IELTS bilgisayarlı uygulama sınavları sağlar.

Resmi IELTS Progress Check hakkında daha fazla bilgi edinin


Neden Resmi IELTS hazırlık ürünlerini tavsiye ediyoruz?

En iyi puanı elde etmek için IELTS'e hazırlanın

İngilizce dil becerileriniz en son ne zaman test edildi? Lise mi? Eğer öyleyse, becerilerinizi bir başka dilde (hatta ana dilinizde) test eden bir sınava girmek sizi kaygılandırabilir. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşuyor olsanız bile, IELTS sınavınıza hazırlanmak için biraz zaman ayırmanız önemlidir, çünkü bu sayede sınav gününde tatsız sürprizlerle karşılaşmazsınız. Aslında, anadili İngilizce olan bazı kişiler sınavlarda, anadili İngilizce olmayan insanlara göre daha az puan alırlar. Neden? Çünkü sınavı yapan kişilerin, dil becerilerini puanlarken neye baktıklarını bilmiyor olurlar. Burada sizinle bazı değerlendirme kriterlerini paylaşacağız.

IELTS hazırlığı

Elimizdeki tüm alıştırma materyalleri, ihtiyaç duyduğunuz sonuçları almanıza yardım etmek için IELTS uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Fakat tüm destek araçları arasından hangisini seçmelisiniz? Sizi en iyi hazırlama materyaline yönlendirelim.

IELTS uzman koçluğu

Biraz daha desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, size yardımcı olabiliriz. IELTS Assist, Writing, Reading veya Speaking becerilerinizi geliştirmek için yüksek kaliteli bir koçluk hizmetidir. IELTS Assist'i satın aldığınızda, evinizde özel bir hazırlık sınavını yapar, bunun resmi bir IELTS uzmanı tarafından düzeltilmesini sağlarsınız. Nasıl geliştireceğiniz ile ilgili tavsiyeleri içeren kişiselleştirilmiş bir geri bildirim raporu alırsınız. IELTS sınavındaki tüm bölümler ile ilgili geri bildirim almak istiyorsanız, IELTS Progress Check'i deneyin. Bu, resmi bir IELTS bilgisayarlı alıştırma sınavıdır ve resmi IELTS değerlendiricileri tarafından değerlendirilip, puanlanır.