The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

CloseHem General Training hem Academic IELTS için mevcut olan Progress Check deneme sınavı ile IELTS’e hazırlanın. Bu resmi deneme sınavına katılın ve bant skorunuzu içeren resmi bir geri bildirim raporu alın. Resmi geri bildirim raporu, genel bant skorun yanı sıra sınavın her bir bölümü için bant skorlarını da içerir. Ayrıca Speaking ve Writing sınavlarınızdaki tüm değerlendirme kriterleri hakkında IELTS uzmanları tarafından hazırlanan kişiselleştirilmiş geri bildirim alabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı IELTS Academic sınavı ve 4 farklı General Training sınavı vardır.

Zaman yönetiminden sınav günü karşılaşabileceğiniz sorulara kadar, IELTS sınavının nasıl işlediğine dair fikir edinmek için Progress Check’i kullanın. Progress Check, süreli veya süresiz olarak tamamlanabilir.

Sınavın dört bölümünü de (Listening, Reading, Writing ve Speaking) bitirdikten sonra, deneme sınavınızı değerlendirilmek üzere gönderebilirsiniz. IELTS uzmanları sınavınızı değerlendirecek ve sınavın tamamlanmasından sonraki beş gün içinde raporunuz hazır olacaktır.

IELTS’e sorun

Progress Check sınavını süresi dolmadan önce tamamlamak için ne kadar sürem var?

Progress Check deneme sınavınızın süresi, satın alma tarihinizden 90 gün sonra dolacaktır.

IELTS online deneme sınavı hakkında daha fazla bilgi edinmek için izleyin: IELTS Progress Check.

Progress Check: resmi online IELTS deneme sınavı

Online IELTS deneme sınavını tamamlayın ve 5 gün içinde bant skorlarınızı içeren IELTS Progress Check Raporunuzu alın.