The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS Writing band skorunuzu yükseltin

Kişiselleştirilmiş geri bildirim ve uzman koçluğu ile IELTS Writing Assist, yazma becerilerinizi geliştirerek sınav performansınızı artıracaktır.

Cevaplarınızı IELTS uzmanlarımız değerlendirsin ve size kendinizi nasıl geliştirebileceğinizle ilgili tavsiyelerde bulunsun.

Writing Assist hizmetinden nasıl faydalanırım?

Öncelikle Writing Assist için belirtilen tutarı (400 Türk Lirası) 72 saat içinde aşağıdaki banka hesabına havale ya da eft ile göndererek siparişinizi tamamlayın.

Lütfen ödemeyi yaparken açıklama bölümüne ADINIZI SOYADINIZI ve Assistinizin çeşidini yazınız.


Banka:GARANTI BANKASI

Hesap Adı:IDP EĞİTİM DANISMANLIK VE EGITIM HIZMETLERI SIRKE

IBAN:TR50 0006 2000 2340 0006 2959 88

Şirket Kodu:3326

Swift Kodu:TGBATRISXXX

Şube Numarası: 234


Ödemeniz onaylandıktan sonra 1 iş günü içerisinde assist materyalleriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Daha sonra cevapları scan edip 30 gün içinde mail ile gönderin. Değerlendirmeniz, mailiniz elimize ulaştıktan sonra 5 gün içinde iletilecektir.

Lütfen Task 1 ve Task 2’yi kağıt üzerinden tamamlamak isterseniz print edin ya da bilgisayar ile sınav koşulları altında yazmaya başlayın.

  • Taskları aynı IELTS sınavında olduğu gibi sessiz bir ortamda, sözlük kullanmadan tamamlayın.

  • Kağıt üzerinde tamalayacaksanız siyah kurşun kalem ya da koyu lacivert kalem kullanın, eğer bilgisayarda tamamlıyorsanız word olarak ya da pdf formatında tamamlayın.

  • İki bölüm için toplam 60 dakika harcayın. Örneğin; 20 dakika Task 1 için + 40 dakika Task 2 için.

  • 60 dakika süreniz başlamadan önce soruları okumamaya gayret edin.

  • Task 1 için minimum 150, Task 2 için minimum 250 kelime kullandığınızdan emin olun. Kullandığınız toplam kelime sayısını her bölümün altına yazın.

Assist desteği için başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile bize iletmenizi ve yukarıdaki hesap numaralarımıza ödemenizi göndermenizi rica ederiz. Ödeme onayınız sonrasında tarih ve saat belirlemek üzere sizlerle bağlantıya geçilecektir.

undefined
play button