The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS Konuşma band skorunuzu artırın

Kişiselleştirilmiş geri bildirim ve uzman koçluğu ile IELTS Speaking Assist, konuşma becerilerinizi geliştirerek sınav performansınızı artıracaktır.

IELTS examiner ile Zoom uygulaması üzerinden bire bir, özel bir görüşme yapacaksınız. IELTS examiner size sınavdakilere sorulara benzer sorular soracaktır. Konuşma kaydedilecek ve IELTS uzmanı performansınız hakkında notlar verecektir. 5 iş günü içerisinde ses kaydınız ve kişiselleştirilmiş bir çalışma planı aracılığıyla güçlü ve zayıf yanlarınızı aynı zamanda iyileştirme stratejilerinizi gösteren konuşma becerileriniz hakkında geri bildirim ve ayrıntılı, kişiselleştirilmiş bir rapor tarafınıza iletilecektir.

Speaking Assist hizmetinden nasıl faydalanırım?

Öncelikle Speaking Assist için belirtilen tutarı (500 Türk Lirası) 72 saat içinde aşağıdaki banka hesabına havale ya da eft ile göndererek siparişinizi tamamlayın. Lütfen ödemeyi yaparken açıklama bölümüne "ADINIZI SOYADINIZI ve Assistinizin çeşidini" yazınız.

Ödeme sonrasında size mail ile iletilen link üzerinden onlinespeaking assist randevunuzu oluşturun. Satın almanız onaylandıktan sonra en erken 24 saat sonrası için Assist randevunuzu oluşturabilirsiniz.


Banka:GARANTI BANKASI

Hesap Adı:IDP EĞİTİM DANISMANLIK VE EGITIM HIZMETLERI SIRKE

IBAN:TR50 0006 2000 2340 0006 2959 88

Şirket Kodu:3326

Swift Kodu:TGBATRISXXX

Şube Numarası: 234


  • Tam saatinde online olarak bağlanmamış adaylarımız hakkını kaybedecektir.

  • Kontenjanlarımız sınırlı olup, uygun tarihler aylık olarak açılmaktadır.

  • Lütfen mailinize ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediniz. Eğer gelen kutunuzda görüntüleyemiyorsanız, SPAM/JUNK gibi mail kutularınızı da kontrol ediniz.

  • Tarafınıza ulaşmayan mailleri 24 saat içerisinde sizidinliyoruz@idp.com adresine bildiriniz. Aksi takdirde Speaking Assist hakkınızı kaybedeceksiniz.

Assist desteği için başvurularınızı aşağıdaki form aracılığı ile bize iletmenizi ve yukarıdaki hesap numaralarımıza ödemenizi göndermenizi rica ederiz. Ödeme onayınız sonrasında tarih ve saat belirlemek üzere sizlerle bağlantıya geçilecektir.

undefined
play button