The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS, bu ay 11.000 kuruluşun sonuçlarımızı kabul etmek için kaydolmasıyla yeni bir dönüm noktasını kutluyor.

Sonuçların kabul edilmesindeki güçlü büyüme, dünya çapında İngilizce sınavı için standartları belirlemeye devam ederken, IELTS'in birinci sınıf kalitesinin ve bütünlüğünün açık bir kanıtıdır.

Önemli bir başarı

Accepted by over 11000 organisations worldwide

Cambridge Assessment English IELTS Genel Müdürü Christine Nuttall, “IELTS günden güne güçlenmeye devam ediyor ve bu dönüm noktası, sınava girenler arasında sınavın popülaritesini ve hükümetler, üniversiteler, okullar, işverenler, göçmenlik makamları ve meslek kuruluşları dahil olmak üzere kuruluşlar tarafından IELTS'e verilen güven ve değeri vurguluyor.” Dedi.

“IELTS, insanlara küresel eğitim, kariyer veya göç hedeflerine ulaşmaları için bir kapı açmaya devam ediyor. İngilizce dil sınavında 'altın standart' olma konusundaki 30 yıllık geçmiş performansımız rakipsizdir.”

IELTS'in müşteri odaklı değerleri, pandemi boyunca insanların küresel hedefleriyle bağlantıda kalmalarına yardımcı olmak için yenilendiğinde belirgindi.

IELTS Hakkında

30 yılı aşkın bir süredir, anadili İngilizce olan ülkelere denizaşırı seyahatlerine başlamak isteyen öğrenciler, hevesli göçmenler ve iş arayanlar, IELTS'e güveniyorlar. IELTS, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda hükümetleri tarafından göç amacıyla güvenilen tek sınavdır. Küresel erişimimiz 140 ülkeye yayılıyor. Cenevre'den Jakarta'ya, Ankara'dan Addis Ababa'ya, nerede olursanız olun, bir IELTS sınav merkezinden asla çok uzakta değilsiniz.

undefined

Book your IELTS test today with IDP. Secure your spot now!

The world is opening up. Now is the right time to take that next step.

Hemen kaydol
https://images.ctfassets.net/unrdeg6se4ke/6TQMVaIDNYk27lpuy5reAQ/b6d6b982cd1019f60cb7fafd388b748d/IELTS_GT.jpg
2021-09-09T14:38:05.799Z
https://videos.ctfassets.net/unrdeg6se4ke/7vRP4TAe6f3pZW3SLAGGPo/93e97efe88f318d08ebcfd9d9ba5bc07/IELTS_General_Training.mp4