The official IELTS by IDP app is here! Download it today.

Close

IELTS'e IDP ile kaydolun, IELTS'i uzmanından öğrenin. Hem de tamamen ÜCRETSİZ! Macquarie Üniversitesi'nin dünyaca ünlü ve ödüllü IELTS uzmanları tarafında geliştirilen yüzlerce IELTS hazırlık materyaline, örnek sınav sorularına ve cevaplarına, 60'ın üzerinde eğitim videosuna ve tam tamına 8 adet deneme sınavına erişin.

30 güne kadar ücretsiz hazırlık* 

IELTS'e IDP ile kaydolun, IELTS Macquarie Hazırlık kurslarına ücretsiz erişin!*

İster 30 gün boyunca en zayıf olduğunuz bölümde(Reading, Writing, Listening ya da Speaking), isterseniz de 14 gün boyunca tüm modüllerde kendinizi geliştirin. Karar sizin! Bu ücretsiz hazırlık kursu tam size göre! 

IELTS'i uzmanlarından öğrenin 

Size özel olarak hazırlanmış online hazırlığınızı seçin, ister Academic isterseniz de General Training modülünde tüm bölümlerde yüzlerce hazırlık materyaline erişin.

Macquarie Üniversitesi IELTS sınav merkezindeki İngilizce uzmanları tarafından geliştirilen ve 140 ülkede 600.000'den fazla öğrencinin güvendiği IELTS Macquarie Hazırlık kursları, IELTS başarısı için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde sunuyor.

Bu hazırlık fırsatına hemen erişmek için IELTS kaydınızı yapın*. Seçtiğiniz ücretsiz çalışma paketine bağlı olarak, aşağıdaki hazırlık modellerine erişebilirsiniz:

  • 60+ eğitim videosu

  • 100+ örnek soru ve quizler 

  • 150+ garamer ve kelime bilgisi dersi

  • 14 writing taski ve örnek cevapları 

  • 7 speaking sorusu

  • 8 geri bildirimli DENEME SINAVI

IELTS'e HEMEN KAYDOL, bu fırsatı kaçırma!external icon

*Ücretsiz hazırlık fırsatı 14 ya da 30 günlük olarak seçiminize bağlı olarak sunulmaktadır. IDP Türkiye ile yapılan kayıtlarda, ödeme tamamlandıktan sonra tarafınıza gönderilen "confirmation" mailinin en altında bulunan görseli tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Exclusive IELTS preparation offer for IDP test takers

Exclusive IELTS preparation offer for IDP test takers

Get FREE access to an online preparation course developed by Macquarie University experts when you book your IELTS test with IDP Education!

Hemen kaydol